O mnie

Weź się człowieku…

…dowiedz czegoś o mnie!

 

wez-sie-czlowieku

 

Zastanawiasz się pewnie kim jestem, co robię na co dzień i po co to wszystko. (a nawet jeśli nie to Ja i tak to tutaj opiszę!).

Jestem Wojtek i pewnego dnia obudziłem się z przysłowiową ręką w nocniku. (Spokojnie, tak naprawdę to żadnej ręki w nocniku nie trzymałem). Zdałem sobie wtedy sprawę, że nie tak miało wyglądać moje życie. Nie tak chciałem wyglądać, nie takim człowiekiem chciałem być, nie takie rzeczy robić. Grr! Pomyślałem, że najwyższa pora to zmienić, czas wziąć się za siebie i ruszyć przysłowiowy tyłek. Spisałem listę wszystkich rzeczy, które nie podobają mi się w moim życiu i wziąłem się do pracy. Bloga założyłem, aby monitorować wszystkie swoje cele, dzielić się swoimi sukcesami i porażkami (tych pewnie będzie więcej) i motywować kolejne osoby, aby wzięły się za siebie!

Dobra, to teraz czas na kilka zdań o mnie. 22 lata, 175cm i tylko 60 kg. Wymiary idealne… dla dziewczyny ale nie dla mnie! Wzrostu nie zmienię, ale nad wagą mogę popracować. Znacie zatem mój pierwszy cel.  Na co dzień pracuję w agencji reklamowej jako specjalista ds. marketingu internetowego. Praca nie jest moim życiowym błędem więc nie znajdzie się na liście rzeczy do zmiany. Studiuję zaocznie Komunikację Wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim. Na licencjacie raczej się skończy… Swoją drogą to już wkrótce. Jestem fanem seriali, wszystkich! Ale najbardziej The Walking Dead, Suits, Revenge, Mr. Robot, Prawo Agaty, Brzydula i wiele, wiele innych. Jest ich zdecydowanie za wiele więc nad tym też muszę popracować 😉 (PS. Jak macie jakiś fajny serial albo film to koniecznie podsyłajcie!). Jestem uzależniony od chipsów i frytek. Mogę żywić się tylko nimi (niestety od nich nie tyję). Mam cudownych przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć i bardzo dużo marzeń, które chcę spełnić.

 

A o to lista celów i rzeczy, które chcę w moim życiu zmienić:

  1. Podszkolić angielski
  2. Przytyć 10kg i umięśnić ciało
  3. Zadbać o zdrowie 
  4. Być lepszym człowiekiem
  5. Wkrótce kolejne cele!