Spełniam swoje marzenie

Spełniam swoje marzenie

Dabliu_Dzej
spełnianie marzeń

Jako nastolatek prowadziłem jednego z najbardziej popularnych blogów jaki pojawił się na Onecie. Był to dla mnie świetny czas podczas którego wiele się nauczyłem. Prowadzenie owego bloga kosztowało mnie wiele czasu i wysiłku, ale przyniosło też swoje korzyści. Niestety szkoła średnia sprawiła, że czasu na prowadzenie bloga już nie starczyło i zrezygnowałem. Dziś kończę okres abstynencji blogowej i wracam. Powiem szczerze, że bardzo za tym tęskniłem. Przez ostatnie lata pragnienie posiadania własnego bloga urosło we mnie do rangi MARZENIA i dziś to marzenie spełniam.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że wiodę życie na pozór szczęśliwe, którego wiele osób mogłoby mi pozazdrościć. Mam dobrze płatną pracę, studiuję na świetnym Uniwersytecie i w ogóle jest pięknie i kolorowo. Ale czy ja takiego życia właśnie chcę? Tu przychodzi  gorzka odpowiedź…: No właśnie chyba nie. W moim życiu jest wiele rzeczy, które sprawiają, że jestem nieszczęśliwy i które od wielu lat się nie zmieniają. Wiem, że jeżeli ich teraz nie zmienię to za 10 lat obudzę się ze świadomością, ze zmarnowałem te wszystkie lata. Nie chcę tego. Patrzę na ludzi na ulicy i cholernie im zazdroszczę wmawiając sobie, że ja tego mieć nie mogę, że nie mogę być taki. Gówno prawda! Weź się człowieku ogarnij bo możesz przecież wszystko!

Co chcę zmienić?

Nawyki – te złe zamienić na te dobre. Nie chcę marnować czasu na pierdoły, chcę zacząć robić coś konstruktywnego. Chipsy zamienić na zdrowe przekąski a Internet na sport.

Waga – Moja waga od wielu lat sprawia, że nie czuje się pewnie w kontaktach z innymi. Chcę ją zmienić, chce wreszcie poczuć się dobrze we własnej skórze. I ku zaskoczeniu wielu: nie chcę schudnąć! – Chcę przytyć 😉

Języki – Zaniedbania w szkole średniej i na studiach sprawiły, że mój angielski to porażka, niby mam poziom B2, ale jednak wcale tak nie jest. Czas to się zmienić!

Chcę także zacząć żyć pełnią życia. Chce zacząć robić rzeczy, których wcześniej nie robiłem bo uważałem, że mogą je robić inni, ale nie Ja. Chce podróżować, poznawać ludzi, smaki. Chce być po prostu szczęśliwy na swój sposób! I tobie też radzę, weź się człowieku ogarnij!

Ja właśnie spełniam jedno ze swoim marzeń a Ty czytając to bierzesz w nim udział ;). WezSie.pl to mój osobisty pamiętnik z realizacji celów, ale także jedno z moich marzeń.

Udostępnij

1 Comments

  • Życzę powodzenia w realizacji marzeń, dużo samozaparcia i siły 🙂 Pozdrawiam